Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Дата: 04.11.2021 10:51

Фото без описуЗ метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться розгляд та обговорення проектної містобудівної документації:

«Детальний план території для розміщення базової станції стільникового зв’язку за межами села Воля-Любитівська (господарський двір), в межах Колодяженської сільської ради Ковельського району Волинської області» на визначеній проектом земельній ділянці, орієнтовною площею 0,1444  га (J.13.01, для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій).

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури, функціонального призначення вибраної території, визначення планувальних обмежень використання та параметрів забудови окремої земельної ділянки.

Замовник містобудівної документації: Колодяженська сільська рада Ковельського району Волинської області.

Розробник містобудівної документації: приватне підприємство ПП «Ковелькомунпроект», м. Ковель.

Підстава для  розроблення: рішення від 17 червня 2021 року, № 9/30 Колодяженської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – голова Колодяженської сільської ради Кашик Віталій Леонтійович.

Основні техніко-економічні показники: площа визначеної проектом території – орієнтовно 0,1444 га, J.13.01, для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій; загальна кількість земельних ділянок – 1 (одна) шт. Земельна ділянка знаходиться за межами села Воля-Любитівська (господарський двір), в межах Колодяженської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Проект складається  з текстових та графічних матеріалів.

Перелік основних графічних матеріалів: схеми розташування території у планувальній структурі населеного пункту (району); план існуючого використання території; опорний план; схема планувальних обмежень; проектний план; план червоних ліній; схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали: пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись в приміщенні Колодяженської сільської ради за адресою: 45061 Україна, Волинська область, Ковельський район, село Колодяжне, вулиця Лесі Українки, 20, тел.: (+380 3352) 9-02-32, 5-33-87, в робочі дні.

Пропозиції щодо проектної містобудівної документації: « Детальний план території для розміщення базової станції стільникового зв’язку за межами села Воля-Любитівська (господарський двір), в межах Колодяженської сільської ради Ковельського району Волинської області» надаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб - із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника, в Колодяженську сільську раду за вище зазначеною адресою.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, державних будівельних норм, стандартів та правил.

Подані пропозиції розглядаються у місячний термін з дня повідомлення про початок процедури розгляду. Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Голова Колодяженської сільської ради В. Л. Кашик.