День захисника та захисниць України

Дата: 14.10.2021 08:07

Фото без описуЗ нагоди Дня українського козацтва, 79-ої річниці створення УПА, Дня захисника та захисниць України в селі Скулин біля пам'ятного знаку "Борцям за волю та незалежність" відбувся захід, на який завітали голова Ковельської районної державної адміністрації Ольга Черен, голова районної ради В'ячеслав Шворак. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся сільський голова Віталій Кашик, та з нагоди свята відзначив учасників антитерористичної операції Володимира Силюка, Сергія Кравчика, Юрія Федосюка. Слово мала зв'язкова УПА, жителька с.Скулин Ганна Йонівна Зелена. Аматори сцени підготували захід з нагоди свята.
По закінченню мітингу-реквієму на території Скулинського лісництва відбулись спортивно-туристичні змагання серед учнів закладів загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради із Скулина, Кричевич, Колодяжного, Уховецька та Дрозднів. Та пізніше серед дорослих команд.
За підсумками змагань серед ЗЗСО ІІІ місце зайняли учні Колодяжненського ліцею, ІІ місце отримали учні ЗЗСО "Дрозднівський ліцей", переможцями змагань стали учні Кричевичівського ліцею.
У змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, що були організовані Спілкою ветеранів Афганістану м.Ковеля на чолі з Миколою Савосюком, ІІІ місце зайняла Супрунюк Марія (Уховецький ліцей), ІІ місце отримав Баран Роман (Кричевичівський ліцей), І місце здобув  Стасюк Дмитро (ЗЗСО"Дрозднівський ліцей).
Серед дорослих між собою змагалися 4 команди. У підсумку команда адміністрації Колодяжненської сільської ради зайняла 4 місце, команда лісівників Скулинського лісництва виборола 3 місце , команді учасників АТО дісталося почесне 2 місце. Переможцем змагань серед дорослих стала команда Ковельської районної державної адміністрації та Ковельської районної ради.
Учасники змагань були нагороджені грамотами, мали змогу почастуватись смачним кулішем та узваром.