Підсумки Чемпіонату.

Дата: 11.10.2021 11:46

Фото без описуЗавершилися ігри Чемпіонату Колодяжненської сільської ради з футболу. Впродовж місяця команди з 8 сіл ТГ виявляли сильнішого. В результаті напруженої боротьби Чемпіоном стала команда «Колодяжне», срібним призером – «Скулин», бронзові медалі в команди «Дроздні». Хорошу гру продемонстрували команди «Любитів», «Уховецьк», «Кричевичі», «Волошки». Слід відмітити команду «Ветеран», яка в боротьбі з молодими суперниками продемонструвала високу майстерність, жагу до перемоги, як приклад молодому поколінню. Команди – переможці нагороджені грамотами, медалями, Кубками, кращі гравці – Кубками Колодяжненської сільської ради.

Кращими гравцями Чемпіонату стали: Шептор Богдан – «Дроздні», Кондратюк Петро – «Кричевичі», Сметюх Сергій – «Волошки», Шворак Богдан – «Скулин», Логвінов Назар – «Колодяжне», Балюрко  Олександр – «Любитів», Гушинець Ігор – «Ветеран», Півень Віталій – «Уховецьк». В заключному слові сільський голова Віталій Кашик побажав подальших успіхів на спортивній ниві та нагородив учасників змагань.