Привітали ювіляра.

Дата: 27.09.2021 16:24

Фото без опису27 вересня свій славний 90-річний ювілей відзначив поважний житель села Скулин – Ющик Олександр Микитович.
Незважаючи на такий солідний вік, ювіляр зберіг ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю. З нетерпінням очікував на почесних гостей, які завітали привітати іменинника – секретар сільської ради Павло Кухта, начальник управління гуманітарної сфери Лілія Осіпчук, староста села Людмила Бойчук. Родина радо зустрічала гостей, а Олександр Микитович з посмішкою приймав вітання та подарунки. Дружна родина – це найцінніше багатство ювіляра. Саме в щирості та любові до найрідніших людей і криється секрет його довголіття.