Робоча нарада щодо організації територіальної оборони

Дата: 12.08.2021 15:00

Фото без опису12 вересня в Колодяжненській сільській раді відбулась робоча нарада з плану навчань та організації територіальної оборони Колодяжненської територіальної громади. На нараді були присутні голова Ковельської районної ради В'ячеслав Шворак, радник голови Ковельської районної ради Іван Тусь, голова Володимир-Волинської районної ради Віктор Хиць, заступник голови Володимир-Волинської районної ради Андрій Оніщук, директор КП "ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ" Володимир-Волинської районної ради Олег Бойко.