Переможці обласного фестивалю - команда нашої громади!

Дата: 05.07.2021 15:40

Фото без описуСпорт – це сила, мужність, боротьба, порив до перемоги… Це краса, граціозність, натхнення…  Це випробовування волі, сміливості, витривалості…  Це швидкість і рух, що відкривають нові далі… Це безупинний пошук, свято людської досконалості!

У мальовничому селі Гуща Рівненської територіальної громади 4 липня відбувся Обласний фестиваль фізичної культури та спорту.

Змагання – чудова нагода позмагатися, проявити себе, добре провести час та насолодитися як активною участю, так і жаданою перемогою! Боролися за почесне «І місце» команди з понад 25 різних територіальних громад Волинської області. Змагання фестивалю були особисто-командними і проводились з таких видів програми: пляжний волейбол, риболовний спорт, шашки, дартс, гирьовий спорт, боча, змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я», «Козацькі розваги» та «Перетягування линви».

У фестивалі взяла участь збірна команда з населених пунктів Колодяжненської громади. У особистих заліках спортсмени нашої громади вибороли такі місця:

І місце – у змаганнях з дартсу Силюк Володимир із Стеблів;

І місце – у змаганнях з боча Ліставнича Ірина із с. Черемошне;

І місце – у змаганнях з шашок Вакулюк Тетяна з Волошок;

ІІ місце – у змаганнях «Перетягування линви» - команда силачів громади у складі – Тарасюк Павло, Глушейко Вадим, Осійчук Сергій, Коваль Віктор, Морозюк Микола, Матвіюк Віктор, Абрамчук Едуард, Данилюк Сергій, Приходько Сергій – жителів Скулина, Волошок та Любитова ;

ІІ місце – у змаганнях з гирьового спорту Зимонін Ігор (69 підйомів двох гирь по 24 кг) з Кричевич;

ІІІ місце – у пляжному волейболі посіли Кашик Віталій, Дручик Віктор, Самчук Роман – жителі уховецького старостинського округу;

ІІІ місце у змаганнях «Козацькі забави» - отримали Головачов Антон, Кузьмич Святослав із с. Дроздні.

Активну участь у змаганнях взяли сім’я Ткачуків – Віталій, Тетяна та Мирослав зі Скулина у змаганнях «Мама, тато, я – щаслива сім’я», та Джала Олександр з с.Волошки, який представляв громаду у риболовному спорті.

В результаті команда Колодяжненської громади стала Переможцем фестивалю серед територіальних громад та виборола кубок Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Цей успіх – результат згуртованості, єдності, таланту і наполегливої праці спортсменів-аматорів жителів громади. Пишаємося, що очільником нашої команди була людина, яка приділяє значну увагу фізичній культурі та спорту, голова Колодяжненської сільської ради Віталій Кашик, який і сам був активним учасником змагань.

Щира подяка старостам нашої громади, які забезпечили учасників зі своїх старостинських округів у певних видах спорту, та активно вболівали, підтримували усю команду.

Вболівальники активно підтримували учасників змагань, усі об’єдналися в одну дружню команду, щоб досягти найбільшого результату. Бо ж недарма девіз нашої громади: «Єдність! Розвиток! Добробут!»

Нехай щастить усім і до нових перемог в ім’я процвітання громади!