Вітання Колодяжненського сільського голови Віталія Кашика з Днем молоді.
Дата: 27.06.2021 08:10
Кількість переглядів: 725
Шановна молодь громади!
В останню неділю червня в Україні відзначається День молоді. Молодість - це багатий на спогади час. Нехай він дійсно запам‘ятається на усе життя, буде наповнений пригодами з друзями, мандрівками, гучною музикою та щастям.
Вітаю з Днем молоді Вас всіх! Бажаю залишатися позитивними молодими людьми протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку. Нехай Ваше життя буде активним, сповненим цікавих пригод, веселих вечорів, гарних спогадів, дружніх компаній та щирого кохання.
Будьте щасливі! Зі святом Вас!