Туристсько - краєзнавчий зліт у громаді.

Дата: 09.06.2021 11:06
Кількість переглядів: 2024

Фото без описуЗ 8 по 10 червня в урочищі «Закревщина», що поблизу Кричевич  проходить  туристсько – краєзнавчий зліт учнівської молоді громади  «Наше єднання – наша сила». Керівництво, підготовку і проведення зльоту здійснює управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради (Осіпчук Л.В.), служба у справах дітей Ковельської райдержадміністрації (Ілюшик С.Л.), суддівська колегія. Програма зльоту передбачає проведення туристських змагань та краєзнавчих конкурсів, що має на меті сприяння розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в закладах освіти, національно-патріотичного виховання, ознайомлення школярів з історією рідного краю, виховання бережливого ставлення до природи, пропагування здорового способу життя, удосконалення знань та навичок, необхідних у туристських походах. На урочистому відкритті  секретар сільської ради Павло Кухта привітав  юних туристів, побажав успішних змагань, нових знайомств, гарних вражень, приємного спілкування біля вечірнього вогнища.