До уваги бджолярів!

Дата: 04.06.2021 13:04

Фото без описуВідповідно до ст.37 Закону України «Про бджільництво» та п.7.1.2 Інструкції про попередження  та ліквідацію хвороб і отруєнь бджіл, затвердженої Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицини України №9 від 30.01.2001 року,

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Васюти» повідомляє, що в період із вечора 03 червня 2021 р до ранку 04 червня  2021 р та із вечора 04 червня 2021 р до ранку 05 червня  2021 р буде здійснюватись обробіток посівів озимого ріпаку на території Колодяжненської сільської ради (село Уховецьк).

Обробітки будуть проводитись наземним самохідним оприскувачем дрібним крапельним розпиленням. Препарати, які будуть застосовуватися :

Віарест (діюча речовина - ацетаміприд 300 гр/ кг) – класифікація ВООЗ III клас небезпеки.

Бор (діюча речовина - оксид бору) -  класифікація ВООЗ III клас небезпеки.

Піктор (діюча речовина - боксалід 200 гр/л, димоксистробін 200 г/л) – класифікація ВООЗ III клас небезпеки.

Старк (азоксистробин 250 гр/л) – класифікація ВООЗ III клас небезпеки.

Лимона кислота – дуже низька небезпека.

Згідно з інструкції по застосуванню, ці препарати є нетоксичним для бджіл.

Просимо здійснити оповіщення всіх пасічників та інших осіб, яких це може стосуватися які знаходяться на відстані до 10 кілометрів від оброблювальних площ, про запланований обробіток полів.

У випадку наявності додаткових запитань, звертатися за телефоном:

050 414 6594.