Семінар –практикум для батьків в інклюзивно - ресурсному центрі.

Дата: 21.05.2021 09:44

Фото без опису20 травня 2021 року на базі КУ « Інклюзивно –ресурсний центр» відбувся семінар –практикум для батьків «Гра в житті дитини. Навчаємося разом». В ході семінару вчитель-дефектолог Людмила Ткачук   та присутні батьки обговорили питання про значення гри в житті та розвитку дитини.

Гра є провідним видом діяльності дитини, завдяки якій вона розвивається, отримує інформацію про навколишній світ, набуває досвіду комунікації. У грі найповніше виявляються і розвиваються індивідуальні здібності та пізнавальні процеси. Учасники семінару мали можливість ознайомитись з різними видами ігор, які можна організовувати та проводити з дітьми  дома. В ході проведення  практичної частини батьки самостійно виготовили дидактичні матеріали для ігрових занять з розвитку тактильних відчуттів.

Паралельно з семінаром проходив майстер – клас з паперопластики для дітей «Чарівний світ вишиванки», присвячений 15-й річниці Дня вишиванки. Практичний психолог ІРЦ Тетяна Коваль розширила уявлення дітей про вишиванку та народний костюм. Вихованці  створювали вишиванку технікою оригамі, прикрашали і оздоблювали її орнаментом . Кожен малюк  продемонстрував свій художній смак.

Виготовлені  руками  дітей об’ємні квіти з гофрованого паперу, прикрасили святковий вінок.

На завершення усі охочі - батьки та діти мали змогу  зробити фото на пам’ять  біля  тематичних фотозон .

Фото без опису Фото без описуФото без опису