Інклюзивно - ресурсний центр інформує.

Дата: 25.05.2021 09:05

Фото без описуУ рамках співпраці із закладами освіти Ковельського району в Комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" проходив семінар-практикум на тему: "Взаємодія інклюзивно-ресурсного центру та закладів освіти щодо організації інклюзивного, індивідуального навчання дітей з особлививми освітніми потребами".

Тетяна Демчук, директор центру, ознайомила учасників семінару з нормативно-правовими засадами та умовами ефективної взаємодії ІРЦ із закладами освіти.

Про управлінські функції щодо організації та якісного забезпечення інклюзивного навчання у закладі освіти досвідом роботи з присутніми колегами, заступниками директорів закладів освіти з навчально-виховної роботи та вихователями-методистами закладів дошкільної освіти поділились: Тетяна Кубська, заступник директора ЗОШ І-ІІІ ст. с. Кричевичі та Олена Ковальчук, вихователь-методист ЗДО смт. Голоби "Дивосвіт".

З презентацією "Організація психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами у закладі освіти" виступила Катерина Матвійчук, психолог-практик.

Проведений Катериною Матвійчук міні-тренінг допоміг учасникам семінару закріпити практичні навички щодо основних напрямків реалізації індивідуальної програми розвитку (ІПР).

На завершення семінару педагоги обмінялись думками та взяли участь у анкетуванні.