Вітання сільського голови з Днем громади!

Дата: 16.05.2021 08:00

Фото без описуНавесні, коли починає пробиватися молода яскраво-зелена трава, у дрібних ароматних квітах стоять дерева, коли звідусіль лунає спів та щебет птахів, народилася наша громада. Сьогодні, 16 травня, ми святкуємо  4-ту річницю від дня створення Колодяжненської територіальної громади.Це свято тих, хто тут народився, виріс, хто живе і працює, і кому небайдужі її можливості, стабільність та процвітання.
        Колодяжненська громада – це колиска працьовитих і красивих душею людей. Згуртувавшись, ми стали єдиною спільнотою, здатною спільними зусиллями створювати неповторний образ рідного краю, зберігати його історію та творити щасливе майбутнє.
         У день свята щира подяка усім, хто вболіває за розвиток та благополуччя громади.
        Від імені апарату сільської ради, виконавчого комітету та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 4-ої річниці створення Колодяжненської  територіальної громади! Бажаю усім міцного здоров’я, достатку, миру і добра . А нашій громаді – єдності, розвитку та добробуту!  Бути і надалі вічно квітучим і красивим краєм, де життя кожної людини, кожної родини наповнюється теплом, радістю і впевненістю у щасливе майбутнє! Зі святом!
                                                                                                           Колодяжненський сільський голова Віталій КАШИК