Відвідали ветерана.

Дата: 11.05.2021 15:54

Фото без описуВ рамках проведення заходів до Дня пам'яті та примирення, 76-ї річниці від Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик із представниками апарату відвідали учасника Другої світової війни - Якова Потаповича Чуля, жителя с.Білашева. Життєва доля подарувала чоловікові багато випробувань. Але він, пройшовши все, зберіг найвищі якості людини - чесність, справедливість, доброту і віру. Віталій Леонтійович побажав Якову Потаповичу многих літ, сили та міці, мирного неба і подякував, що на теренах нашої громади, ми ще маємо змогу поспілкуватись з такими ветеранами війни і праці.