Святкування 20-річчя освячення храму в с.Черемошне.

Дата: 05.05.2021 11:43

Фото без опису4 травня Свято-Покровська православна громада з с.Черемошне відзначала 20-річчя з дня освячення храму. З нагоди свята на Богослужіння прибуло 8 священиків та багато прихожан. У промові- привітанні благочинний Введенської округи протоієрей Василій Сергійчук згадав непросту історію церкви, роль настоятеля храму у збереженні та примноженні громади та привітав священика о. Віктора з високою церковною нагородою - носінням хреста з прикрасами, яку батюшка отримав напередодні. З Великоднім вітанням та з щирими побажаннями з нагоди святкування 20 річниці освячення храму звернувся до присутніх вірян та гостей голова Колодяжненської громади Віталій Кашик.  Юні прихожани розказали вірші, привітали з Пасхою Христовою та ювілеєм храму, отримали пасхальні подарунки.