Поетична кав'ярня "Окрилені словом"

Дата: 28.04.2021 15:00

Фото без описуДо Всесвітнього Дня поезії, Дня книги та авторського права, Поетична кав’ярня «Окрилені словом» зібрала у Центрі культури, дозвілля та спорту с.Колодяжне за філіжанкою кави однодумців, авторів поезії та прози - жителів нашої громади. В нашій кав’ярні панував не лише терпкий аромат кави, шоколаду і кориці…Тут зібралися справжні шанувальники високого поетичного мистецтва, її величності ПОЕЗІЇ. Своїми творами наші серця бентежили: вчитель зарубіжної літератури ЗОШ с.Скулин Олена Коваль, якій з дитинства прищепили любов до народного слова, звичаїв та обрядів, виховали в ній естетичні смаки, чим і визначили подальший шлях у житті. Серед трудівників пера – Михайло Укран, дитинство якого минуло у с. Білашів, любитель поетичного слова, до безтями закоханий у життя і людину, рідну землю. Віршованими здобутками своєї бабусі Людмили Климчук – жительки села Уховецьк, поділилась Юлія Климчук. Повелителька Муза торкнулась серця Ольги Калитюк із Уховецька і зуміла там залишитись. З поезіями уховчанки Нелі Патійчук нас ознайомила її односельчанка Анастасія Климчук, та представила власні поезії. Олена Алексійчук директор ЗОШ с.Уховецьк представила глядачам авторську новелу «Про ногу в мішку» (історію одного дня). Ліричні пісні нам подарували Андрій Музичук та Зоряна Гетьман. Глядачі мали змогу насолодитись грою саксофоніста Леоніда Бордеану. Ми переконані, що впродовж заходу аромат кави, поезія, романтична пісня, тепло душевних спогадів зворушили серця наших глядачів, які обов’язково завітають до нашої кав’ярні ще не раз, аби повіршувати за філіжанкою кави.