Виїзний прийом сільського голови у селах громади.

Дата: 01.04.2021 12:30

Фото без описуЗ метою вивчення та вирішення проблем жителів громади Колодяжненським сільським головою Віталієм Кашиком,  спеціалістами управлінь та відділів був проведений  виїзний  прийом  громадян у селах Гончий Брід, Дроздні, Воля Любитівська, Любитів, Ворона, Рокитниця, Перковичі, Грушівка, Білашів. Серед питань, з якими місцеві жителі прийшли на особистий прийом, були ті,  що стосуються життєдіяльності сіл, соціальних виплат, допомог, субсидій, нотаріальних дій, земельні питання.

На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення.

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решта -  взяті під особистий контроль сільського голови.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані питання.

На кожне звернення заявникам були надані роз’яснення.