Участь юних лісівників в онлайн конференції.

Дата: 22.02.2021 16:39

Фото без описуВ рамках обласної Природничої школи секції «Мала лісова академія» відбулась онлайн конференція «Ліси Волині. Стан та проблеми волинського лісу». В роботі конференції взяли участь 32 вихованці шкільних лісництв разом із своїми керівниками. Про актуальність питань лісової галузі доповідали учні, що займаються дослідженнями та аналізом  у своїх секціях. Серед них – вихованка секції «Лісознавство» Центру позашкільної освіти при ЗОШ І-ІІІ ст.с.Скулин, учениця 8-го класу Тетяна Ярошик. Дівчина разом із своїм керівником Світланою Савченко підготувала доповідь на тему «Вразливість лісів до клімату», з якою і виступила. Підсумком роботи конференції стала онлайн екскурсія музеєм Волинського лісу, яку для учасників провів фахівець еколого-натуралістичного обласного центру Сергій Цюриць.

Фото без описуФото без опису