Робоча поїздка сільського голови В.Кашика.
Дата: 05.01.2021 19:51
Кількість переглядів: 968
Сьогодні відбулася робоча поїздка Колодяжненського сільського голови Віталія Кашика по селах громади, під час якої представлено активам сіл заступника сільського голови Петра Оксентюка. Також були представлені: Людмила Бойчук, яка затверджена старостою старостинського округу (с.Скулин, с.Стеблі), Володимир Дмитрук, - староста с.Уховецьк та с.Волошки, Володимир Кубський,- староста с.Кричевичі, с.Ломачанка, с.Черемошне. В ході зустрічі Віталій Леонтійович та Петро Віталійович відповіли на ряд питань, що прозвучали від керівників установ та активістів населених пунктів громади.