Свято Миколая в ЗОШ І-ІІІст.с.Уховецьк.

Дата: 21.12.2020 14:04

Фото без описуВ переддень свята Миколая, в ЗОШ І-ІІІст. с.Уховецьк на галявині шкільного парку зібралися учні 1- 4 класів на театралізовану зустріч із Святим Миколаєм. Діти з нетерпінням чекали на цю мить: співали радісних пісень, малювали, робили добрі справи. І свято вдалося! Доїхати Миколаю до школи допоміг, людина-доброчинник, незмінний меценат школи Олександр Титомир, який і цього разу прибув не з порожніми руками, а з солодощими для всіх учнів школи. Приємною несподіванкою був подарунок від підприємця Сопронюка В.М. - новенький порохотяг  для школи.
         Після такої незабутньої зустрічі, шкільне свято продовжилось важливою бесідою, яку у родинному колі провели між учнями 5,6 класів на тему: «Людина починається з добра». В цій повчальній для дітей розмові з вуст отця Івана діти ознайомились з життєвою стежиною, сповненою добрих справ Святого Миколая. Поділився своїми роздумами про важливість таких людських чеснот Титомир О.М., який подарував дітям стрічки з Майдану, що символізують віру у світле майбутнє України. Кожна дитина мала можливість помріяти, прийняла участь в інтерактивній вправі: « Якби я був чарівником…»
Свято продовжилось і в старшій школі. По класах відбулися години спілкування з солодкими сюрпризами від мецената.