14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС".

Дата: 14.12.2020 12:28

Фото без описуУ сьогоднішній день, 14 грудня , Україна відзначає сумну дату  - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Зупинити активний викид радіоактивних речовин в атмосферу після аварії вдалося лише ціною масового опромінення тисяч ліквідаторів, які врятували світ від ще серйознішої катастрофи.

Нині, ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.  Схиляємо перед тими, хто усвідомлено й мовчки, жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі, кидаючись назустріч смерті. Бо всі вони виконали свій найвищий синівський обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом - зупинили розповсюдження катастрофи, унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та сусідніх народів. Ми всі, які живуть нині, безмежно вдячні учасникам ліквідації аварії, які виявили героїзм, самовідданість та мужність у тих екстремальних обставинах.

З повагою – Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик