Визначено переможця конкурсу на заміщення посади керівника закладу загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради

Дата: 28.08.2020 15:31

Визначено переможця конкурсу на заміщення посади керівника закладу загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради

Завершився конкурс на заміщення посади директора Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Скулин Ковельського району Волинської області, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що є у комунальній власності Колодяжненської сільської ради, затвердженого рішенням сімнадцятої сесії Колодяжненської сільської ради сьомого скликання від 29.06.2018, та наказу управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради від 30.06.2020 № 25.

За результатами письмового іспиту на перевірку знань чинного законодавства України, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу освіти на засіданні конкурсної комісії 28.08.2020 року визначено переможця конкурсу. Ним стала:

Назва закладу загальної середньої освіти

Прізвище, ім'я, по батькові особи

1.

ЗОШ І-ІІІ ст. с. Скулин Ковельського району Волинської області