"Освіта в умовах пандемії" - педагогічна конференція в громаді.

Дата: 28.08.2020 15:22

Підвести підсумки педагогічної діяльності у 2019 – 2020 н. р. та окреслити головні завдання на новий навчальний рік  питання, які стояли на порядку денному серпневої педагогічної конференції у нашій громаді. З доповіддю виступив начальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта. Він проаналізував підсумки роботи за минулий навчальний рік, частина якого припала на період карантину,  відзначив досягнення у початковій освіті в умовах Нової української школи, дошкільній та позашкільній освіті, проаналізував участь у предметних олімпіадах, детально зупинився на підготовці навчальних закладів до нового навчального року в умовах карантинних обмежень. До обговорення доповіді начальника гуманітарної сфери долучилися директор ЗОШ І-ІІ  ст. с.Волошки Олена Абрамчук, вихователь ДНЗ «Журавлик» с.Колодяжне Наталія Вітинюк, директор КУ Інклюзивно – ресурсний центр Тетяна Демчук. Співдоповідачі розповіли, які здобутки мають їх установи та колективи за минулий навчальний рік,  як вдалося вирішити проблемні питання, що виникали за період роботи та в умовах пандемії. По завершенню обговорення доповіді учасники одноголосно прийняли резолюцію для подальшої роботи у новому навчальному році. Присутній на конференції Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик зазначив, що кожен керівник повинен розуміти власну відповідальність за розвиток підпорядкованого йому закладу освіти, а керівництво громади  постійно надає підтримку  закладам ЗЗСО та ЗДО і робитиме це надалі.

Користуючись нагодою Віталій Леонтійович привітав освітян із Першовереснем та висловив вдячність за  щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу та терпіння. Побажав усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення.