Турнір з пляжного волейболу!

Дата: 21.08.2020 16:00

21 серпня в Позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Оберіг" в с. Уховецьк відбувся турнір з пляжного волейболу між командами з Колодяжненської сільської ради, м. Луцьк, м.Ковель та Старої Вижви,
приурочений 29-ій річниці Незалежності України.
Розпочався турнір з урочистої частини. З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова Віталій Кашик, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці о. Олександр та настоятель храму св. Трійці с. Уховецьк о. Іван. Присутні хвилиною мовчання засвідчили шану тим, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю та незалежність України. Українською піснею глядачів порадували Соломія Узаревич та Вікторія Грицик.
Змагання розпочались з шикування та підняття українського прапору. По закінченню турніру відбулось нагородження. ІІІ місце здобула команда зі Старої Вижви у складі Гурського Олександра та Хлопука Віталія, ІІ місце отримала команда з м. Ковель - Шворак Анатолій та Шматюк Олександр. Переможцем турніру стала команда Колодяжненської сільської ради у складі Віталія Кашика та Вадима Грека, яка була нагороджена кубком.