Видано Розпорядження сільського голови Про встановлення карантину

Фото без опису  КОЛОДЯЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

30 липня 2020  року                  с. Колодяжне                                         №93-р

Про встановлення  карантину

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня  2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»:

1.Продовжити дію карантину, встановленого Постановами Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів»  з 1 серпня  до 31 серпня 2020 року.

2.Забезпечити продовження проведення  протиепідемічних заходів, здійснення контролю за додержанням юридичними і фізичними особами санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил:

- перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, у тому числі виготовлених самостійно;

-  перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

- самостійно залишати місця самоізоляції, обсервації

3. Дотримуватись встановлених Постановою №641 заборон відповідно до встановленого рівня епідемічної безпеки на території Ковельського району у період з 1 серпня до 31серпня 2020 року.

4. Начальнику Управління гуманітарної сфери Кухті П.В., в. о. старост Демидюку В.М., Кубському В.Ф., діловоду Бойчук Л.В.  дане розпорядження довести до відома керівників установ та організацій, які функціонують на території сільської ради, суб’єктів господарювання, та населення.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                                                Віталій КАШИК

Руслана Крочук 53 387