Переможцям обласного конкурсу з Волошок вручили грамоти і призи.

Дата: 26.06.2020 11:50

Фото без описуЗ метою вивчення правил пожежної, екологічної безпеки та основ безпеки життєдіяльності, прищеплення учням бережливого ставлення до природи та довкілля, розкриття у них художніх, образотворчих та інших творчих здібностей у березні 2020 року на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, Волинською обласною організацією Добровільного пожежного товариства проведено обласний конкурс «Рятувальники очима дітей». Учнівський та педагогічний колектив ЗОШ І-ІІ ст.с.Волошки взяв активну участь у конкурсі, на який представили електронну презентацію (відео – ролик) про професію рятувальника (кер. Л.Копанько та О.Абрамчук) та макет пожежного автомобіля з дерева, який виготовив Абрамчук Андрій, вихованець гуртка «Художня обробка деревини» (кер.М.Шевчук). Учасники та керівники нагороджені грамотами обласного управління освіти за перемогу у своїх номінаціях та вагомий особистий внесок та креативний підхід до виховання та розвитку дітей. Нагороди вручив Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик.