Круглий стіл у Колодяжному.

Дата: 23.06.2020 09:37

Фото без описуЩоб покращити знання та навики представників ОТГ у сфері протидії торгівлі людьми, відпрацювати навички міжвідомчої взаємодії для забезпечення постраждалих осіб від торгівлі людьми необхідною допомогою та комплексним захистом, надати учасникам знання,  методи для більш ефективного проведення інформаційно – просвітницьких заходів з попередження торгівлі людьми у своїй громаді, в с.Колодяжне відбувся круглий стіл щодо попередження та протидії торгівлі людьми в об’єднаних територіальних громадах. Проект  «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми» представила керівник громадської організації “Волинські перспективи» Ніна Пархом’юк. У засіданні круглого столу взяли участь в.о.старост населених пунктів громади, працівники соціальної сфери та апарату сільської ради.