З Днем медичного працівника!

Дата: 21.06.2020 11:11

Фото без описуПрийміть щирі і сердечні вітання з професійним святом - Днем медичного працівника!
В цей чудовий день хочеться висловити повагу та вдячність усім тим, хто присвятив своє життя лікуванню здоров'я людини. Місія ця важка і благородна, вимагає великої віддачі сил, постійної творчої ініціативи, високого професіоналізму. Величезне спасибі Вам за Ваш досвід, знання, Ваші добрі, умілі руки, за чуйність і здатність до співчуття.
Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя та родинного затишку, професійних успіхів і наснаги!

З найкращими побажаннями
сільський голова Віталій КашикФото без опису