Про оприлюднення рішення Колодяжненської сільської ради

Дата: 01.06.2020 07:53

ПОВІДОМЛЕННЯ 27.05.2020 РОКУ

Про оприлюднення рішення Колодяжненської сільської ради

Відповідно до вимог Закону України оприлюднюється:

проект рішення Колодяжненської сільської ради  «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Колодяжненської сільської ради на 2021 рік»

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб-підприємців, їх об’єднань впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

45061, Волинська область, Ковельський район, с. Колодяжне , вул. Лесі Українки, 20, телефони:(03352) 90232, 90 242, e-mail: [email protected]

Проєкт рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Колодяжненської сільської ради http://kolodyazhne.gromada.org.ua/

У  Колодяжненській сільській раді можна ознайомитися з проектом рішення Колодяжненської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Колодяжненської сільської ради на 2021 рік»

Пропозиції  та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення.

Колодяжненська сільська рада