«Healthy Schools – заради здорових і радісних школярів».

Дата: 12.05.2020 15:56

Фото без описуВпродовж 2019-2020 н.р. ЗОШ І-ІІ ст. с. Волошки була учасником проекту «Healthy Schools – заради здорових і радісних школярів».  Учні, батьки та педагогічний колектив активно працювали у даному напрямку. Сьогодні, 12.05.2020 року було проведено онлайн - опитування фокус-групи на платформі ZOOM,  де учні та батьки активно відповідали на поставлені запитання. За підсумками опитування дітям найбільше сподобались такі заходи: «Забіг Миколайчиків», «Велопробіг», спортивні змагання, різні майстер-класи. Важливо відмітити, що учні активно шукають рецепти приготування корисних страв, помітно зменшили вживання газованих напоїв, сухариків та чіпсів. Їх замінниками стали свіжі соки, салати, фрукти та овочі. Займатися спортом  у Волошківській школі стало модно! Участь у проекті «Healthy Schools» суттєво вплинула на здоровий спосіб життя учнів, батьків та вчителів.

Депутатський корпус Колодяжненської сільської ради на чолі з головою Віталієм Кашиком, управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради на чолі з начальником Павлом Кухтою та жителі усієї громади щиро вболівають, підтримують ЗОШ І-ІІ ст. с. Волошки та бажають перемоги у проекті «Healthy Schools – заради здорових і радісних школярів»