Про заходи щодо запобігання поширення на території сільської ради коронавірусу COVID-19

Дата: 17.03.2020 15:23

КОЛОДЯЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

17 березня  2020  року         с. Колодяжне                                   №34-р

Про заходи щодо запобігання поширення

на території сільської ради коронавірусу COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» до 03 квітня 2020 року або до покращення епідемічної ситуації в Україні ввести обмежувальні заходи:

1.Виконавчому апарату сільської ради з 17 березня 2020 року працювати у звичному режимі без відвідувачів.

2.Тимчасово обмежити доступ до приміщень сільської ради.

3.Тимчасово призупинити особисті прийоми громадян керівництвом та спеціалістами  виконавчого апарату сільської ради (крім державної реєстрації смерті).

4.Рекомендувати надсилати звернення та клопотання щодо отримання певних видів послуг, використовуючи послуги «Укрпошта», «Нова Пошта» та інші доступні сервіси. Також використовувати електронну адресу сільської ради: [email protected], адресу для надсилання кореспонденції: 45061, вул. Л. Українки, 18, с. Колодяжне, Ковельський район, Волинська область, тел. (0332) 90 242, 53 387.

5.Затвердити розроблений відділом соціального захисту населення  порядок щодо прийому різних видів допомог (додаток 1).

6.Начальнику відділу соціального захисту Вакулюк К.І., в. о. старост Демидюку В.М., Кубському В.Ф., діловоду Бойчук Л.В.  дане розпорядження довести до відома населення.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                                                Віталій КАШИК

Руслана Крочук 53 387

до розпорядження сільського голови

від 17.03.2020 року №34-р

щодо прийому різних видів допомог

у виконавчому комітеті Колодяжненської сільської ради

1.Заповнені заяви і декларації на призначення різних видів державних допомог, пільг і субсидій з необхідним пакетом документів можна буде залишити у спеціальній скриньці при вході в приміщення сільської ради та в територіальному підрозділі в м. Ковелі. Обов’язково вказувати номер свого мобільного телефону.

2.Відправити документи можна поштою на адресу сільської ради: 45061, вул. Л. Українки, 18, с. Колодяжне, Ковельський район, Волинська область.

3.Копії документів можна відправити також на електронну адресу сільської ради: [email protected] з подальшим поданням (надсиланням) оригіналів документів.

4.Будь-які довідки для отримання допомог, пільг, субсидій можна замовити в телефонному режимі за телефоном: 53 387 (з 8.00 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 17.00 год.) щоденно, крім суботи та неділі.

5.Консультації можна отримати щоденно, крім суботи та неділі з 8.00 год. до 13.00 год. та з 14.00 год. до 17.00 год. за номерами телефонів:

- з питань допомоги і субсидій – 0995038734 Тетяна Володимирівна;

- з питань реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання -  0955553216 Ольга Юріївна;

- з земельних питань – 0987587651 Тетяна Іванівна;

- питань реєстрації актів цивільного стану, нотаріальних дій – 0502176047 Руслана Віталіївна.

- з загальних питань – (03352) 90 242, (03352) 53 387