Про переведення ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Колодяжненської сільської ради у режим надзвичайної ситуації

Дата: 30.03.2020 14:14

КОЛОДЯЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ

30 березня  2020  року         с. Колодяжне                                   №40-р

Про переведення ланки територіальної підсистеми

єдиної державної системи цивільного захисту

Колодяжненської сільської ради у режим надзвичайної ситуації

У зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, з метою ліквідації наслідків медико – біологічної надзвичайної ситуації  природного характеру місцевого рівня, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення та відповідно до ст. 14 та частини другої ст. 78 Кодексу цивільного захисту України, ст. ст. 17, 18, 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №239 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року №338-р «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», протоколу №5 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розпорядження голови Волинської обласної державної адміністрації від 27 березня 2020 року №170 «Про територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації»:

1.Установити для ланки місцевої підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Колодяжненської сільської ради режим надзвичайної ситуації до 24 квітня 2020 року.

2.Визначити заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Осійчука Романа Сергійовича керівником робіт з ліквідації наслідків медико - біологічної надзвичайної ситуації  природного характеру місцевого рівня, пов’язаної з поширенням на території громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19.

3.В.о. старост Демидюку В.М., Кубському В.Ф., начальнику відділу соціального захисту Вакулюк К.І., діловоду Бойчук Л.В. забезпечити виконання необхідних заходів для недопущення поширення або ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський  голова                                                                Віталій КАШИК

Руслана Крочук 53 387