Робота інклюзивно - ресурсного центру в умовах каратину

Дата: 06.04.2020 12:45

У зв'язку iз запровадженням надзвичайної ситуації на всій території України та продовженням карантину до 24.04.2020 р. (постанова Кабінету Miнicтpiв України  від 25.03.2020 № 239), на  виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 №406 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу СОVID-19», з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Колодяжненської сільської ради  запроваджено дистанційний тимчасовий графік роботи.

Проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих ocвітніх потреб дитини, надання очних психолого-педагогічних та корекцйно-розвиткових послуг в період карантину фахівцями КУ ІРЦ не здійснюється.

Надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, участь педагогічних працівників нашого центру в командах психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами, надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів освіти  здійснюється фахівцями ІРЦ шляхом використання дистанційних технологій.

Консультування батьків або законних представників дітей з особливими освітніми потребами; консультування та взаємодія з педагогічними працівниками закладів освіти; надання консультативної та психологічної допомоги, проведення бесід з батьками (законними працівникаи) дітей з особливими освітніми потребами забезпечується фахівцями ІРЦ через індивідуальні консультації у телефонному режимі  або за допомогою онлай-ресурсів (мобільних додатків, електронної пошти тощо).

Звертаємо Вашу увагу на те, що педагогічні працівники  ІРЦ працюють дистанційно щоденно з 8.00 до 17.00 год.

Контактні телефони та електронні адреси фахівців ІРЦ:

Демчук Тетяна Михайлівна, директор ІРЦ – 099 001 4548, kovirc@bigmir.net ;

Матвійчук Катеина Юріївна, практичний психолог ІРЦ – 063 031 3423,[email protected];

Хурсік Тетяна Вікторівна, практичний психолог ІРЦ – 099 567 1847,[email protected];

Слебік Ірина Леонідівна, вчитель-логопед ІРЦ – 095 876 5501,[email protected];

Гелецька Ольга Олексіївна, вчитель-реабілітолог ІРЦ – 066 093 9386,