Змагання з волейболу у Скулині.

Дата: 10.03.2020 12:16

Фото без описуУ приміщенні спортивного залу школи с. Скулин відбулися районні змагання з волейболу серед депутатів та працівників органів місцевого самоврядування Ковельського району. 7 команд боролися за першість, а саме з Люблинця, Голоб, Колодяжного, Поворська, Дубової, Ковельської районної ради та Ковельського міськрайонного центру зайнятості. Привітали учасників змагань голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, перший заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук та голови громад Ковельщини - Колодяжненської - Віталій Кашик, Голобської - Сергій Гарбарук, Люблинецької - Наталія Сіховська. За результатами змагань з волейболу перемогу здобула команда Поворської сільської ради, друге місце виборола команда Ковельської районної ради, третє — команда Колодяжненської сільської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису