Звітний концерт в ЗОШ І-ІІІст.с.Кричевичі

Дата: 05.03.2020 17:58

Фото без опису«В країні єдиній слався, родино!»- під такою назвою в ЗОШ І-ІІІ ст.с.Кричевичі відбувся звітний концерт дитячої творчості. Різнобарв’ям жанрів та дитячих талантів порадувала присутніх шкільна родина. Від малого до великого, від першокласника до випускника – кожен вніс свій посильний вклад чи то вокалом, хореографією, художнім словом чи театральною постановкою у загальне свято. По завершенню з подячним, поетичним словом до учасників заходу звернулася директор навчального закладу Галина Цибуковська. Лілія Осіпчук, головний спеціаліст управління гуманітарної сфери високо оцінила виступи учасників, їх творчий потенціал, подякувала учням і вчителям за докладені зусилля, побажала подальшого розвитку, успіхів і нових здобутків.

Фото без описуФото без опису