В Колодяжненському музеї - вишита книга - фоліант "Лісова пісня".

Дата: 25.02.2020 14:37

Фото без описуДо 149-ї річниці від Дня народження Лесі Українки в Колодяжненському літературно – меморіальному музеї презентували вишиту книгу-фоліант "Лісова пісня". Рівнянка Олена Медведєва вишивала твір протягом двох років. За основу вона взяла перше видання драми-феєрії 1914 року. У книзі 48 сторінок, а її вага складає 7 кг. Авторка зазначає, що в її роботі навіть відтворено шрифт першого видання. Вишивала вона на сірому льоні. Аналогів такій книзі на сьогодні немає. Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик підніс квіти до пам’ятника славетній землячці та ознайомився з вишитим на полотні шедевром – драмою – феєрією «Лісова пісня» легендарної Лесі Українки.