ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ (АТО) у 2020 році

Дата: 22.02.2020 11:25

Фото без описуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» та на підставі поданих документів санаторно-курортним закладом Волинський обласний санаторій «Лісова пісня» та ДП «Південь-курорт-сервіс» (суб'єктів надання послуг) наказом начальника управління соціального захисту населення від 18.02.2020 № 9-од «Про включення до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» прийнято рішення про включення Волинського обласного санаторію «Лісова пісня»,який знаходиться за адресою: Волинська область, Шацький район, с.Гаївка та ДП «Південь-Курорт-Сервіс» за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.