В Уховецькій школі відзначили 150-річчя від Дня народження Андроника Лазарчука

Дата: 16.01.2020 17:31

Фото без описуМузейні гостини та літературно – музична композиція «Палітра життєвої творчості Андроника Лазарчука» присвячені 150-річному ювілею з Дня народження українського художника і педагога зібрали в місцевій школі юних і дорослих жителів с.Уховецьк та багаточисельних гостей, які прибули на святкування. Це голова районної ради Андрій Броїло, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, депутат районної ради Олександр Титомир, завідувач сектору культури, молоді та спорту Тетяна Матяшук, директор Центральної бібліотечної системи, заслужений працівник культури України Галина Божик, науковий співробітник літературно – меморіального музею Лесі Українки Марія Чашук, мистецтвознавець, викладач Ковельської художньої школи Мирослава Гудим, голова правління благодійного фонду Івана Омелянюка «Майбутня Волинь – Україна» Галина Голубович, нащадки родини художника. Присутні мали нагоду долучитися до чудового мистецького заходу, який підготували педагогічний та учнівський колективи Уховецької школи, поринути у життєві та творчі переживання видатного земляка, дізнатися цікаві факти з біографії Андроника Лазарчука, що зберегла пам'ять його родичів. Неординарна постать художника постала перед сучасниками у всій величі самобутнього таланту, що складає невмирущу спадщину українського народу. По завершенні дійства гостей запросили до традиційної української гостини з смачними пирогами і узваром, де всі подякували організаторам за роботу, щодо підготовки та проведення заходу.