Нарада керівників ЗЗСО та ДНЗ

Дата: 06.12.2019 16:43

Фото без описуНачальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта провів робочу нараду за участі керівників шкіл та дошкільних навчальних закладів. У ході наради були розглянуті питання, що стосуються підготовки до ЗНО – 2020, організації харчування у закладах освіти, внесення даних у систему ІСУО, організації робочого часу та перенесення вихідних днів у грудні – січні, підключення до інтернету, наповнення шкільних сайтів та ін. Особливу увагу присутніх керівників звернули на запобігання виникненню нещасних випадків, аварій, пожеж під час експлуатації котелень, газовикористовуючого обладнання та нагрівальних електроприладів. Наголошено на необхідності паспортизації котельного устаткування та допуску працівників до виконання робіт з проходженням навчання з питань охорони праці.