Інклюзивно - ресурсний центр інформує

Дата: 29.11.2019 21:53

Фото без опису 28 листопада 2019 року у комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр" Колодяжненської сільської ради відбувся семінар з елементами тренінгу для батьків "Щасливі батьки - щасливі діти". В ході семінару присутні батьки ознайомились з ефективними методами взаємодії з дітьми , розглянули помилки, яких допускаються батьки у спілкуванні з дітьми, а також отримали рекомендації щодо правильного виховання та розуміння власних дітей. Учасники тренінгу на власному прикладі переконались у неефективності окремих методів виховання та пропрацювали позитивні способи спілкування з дітьтми. Семінар для батьків підготували практичні психологи ІРЦ : Тетяна Хурсік та Катерина Матвійчук. Тврочу майстерню для дітей з використанням елементів паперопластики провели: вчитель-реабілітолог Ольга Гелецька, вчитель-логопед Ірина Слебік, вчитель-дефектолог Людмила Ткачук.