Колодяжненській школі – 60 років!

Дата: 26.11.2019 22:49

Фото без описуСвяткування ювілею Колодяжненької загальноосвітньої школи І-ІІІст. розпочалося з виконання гімну навчального закладу та вітань гостей – сільського голови Віталія Кашика, начальника управління гуманітарної сфери Павла Кухти, першого заступника голови Ковельської райдержадміністрації Романа Кульцмана, начальника відділу освіти РДА Ірини Ревейчук, голови профкому профспілки працівників освіти Лілії Шульгач, завідувача літературно – меморіального музею Лесі Українки Ольги Бойко, заслуженого працівника культури України Віри Комзюк, директора Тойкутської ЗОШ Світлани Жалай, священника Івана Оринчака, випускників школи, вчителів – пенсіонерів. Добра і щастя, творчих здобутків, світлого майбутнього для навчального закладу та його теперішніх жителів бажали гості, а ще – як і годиться, дарували подарунки. Теплі слова вдячності за сумлінну багаторічну педагогічну працю линули на адресу ветеранів, усіх тих, хто впродовж 60 років докладав чимало праці, вмінь та зусиль для розвитку і становлення навчального закладу, навчання та виховання не одного покоління. Талановиті учні школи виконували для присутніх пісні, танцювали, читали гуморески, ставили сценки зі шкільного життя. Колодяжненська школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє завдяки згуртованості педагогів, учнів батьків та невпинному прагненню пізнавати нове, цікаве, продовжувати хороші шкільні традиції. Зі святом тебе, шкільна родино!