Повідомляє екологічна служба.

Дата: 28.10.2019 10:25

Фото без описуФото без описуЕкологічна служба громади повідомляє, що під час рейду 26-27. 10.2019р. було виявлено порушення правил рибальства на озері Ухо в с.Уховецьк гр.Рижком П.М. , а саме незаконний вилов 140 раків. Відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства в незаборонений час діє обмеження на вилов раків. За одну добу перебування на водоймі загального користування особі дозволено впіймати 30 екз. раків. Забороняється лов раків у темну пору доби із застосуванням підсвічування. Гр. Рижко П.М. притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, незаконний вилов вилучений і раки випущені у водойму.