Увага! Конкурс!

Дата: 23.01.2020 10:44

"Громада має талант - 2020"

1.Організатори: - Колодяжненська сільська рада; - Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради; - Центр культури,дозвілля та спорту. Конкурс проводиться за підтримки спонсорів, меценатів та доброчинців Колодяжненської сільської ради.

2. Мета конкурсу: розвиток та підтримка творчих здібностей жителів громади; популяризація різних жанрів мистецтва; сприяння розвитку культури.

3. Умови участі у конкурсі.

Участь у конкурсі беруть жителі громади різного віку, які пройдуть відбірковий кастинг. Учасники конкурсу на всіх етапах відбору в обов’язковому порядку повинні мати з собою паспорти для підтвердження особи.

4. Номінації конкурсу:

І. ВОКАЛ: Солісти: на конкурс надається дві пісні, виконують першу обов’язково, другу на вимогу жюрі. Загальна тривалість виступу до 5 хвилин. Ансамблі та малі форми виконують один твір не більше 5 хвилин.

Види: 1. Естрадна пісня (соло, малі форми, ансамблі);

2. Джаз (соло, малі форми, ансамблі);

3. Народна пісня (соло, малі форми, ансамблі);

4. Авторська пісня (соло, малі форми, ансамблі);

5. Академічний жанр (соло, малі форми, ансамблі);

6. Фольклор (соло, малі форми, ансамблі).

Критерії оцінювання: - техніка та манера виконання; - складність вибраного твору; - чіткість дикції; - ознаки голосу (тембр, сила, діапазон); - інтонаційність, цільність композиції; - артистизм (вміння передати образ та енергетику твору); - професійний рівень музичного супроводу; - підбір, оригінальність костюму, культура виконання.

ІІ. ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО: Читці: на конкурс надається один твір загальна тривалість якого не повинна перевищувати 3 хв. Інші: тривалість мініатюри або уривка з вистави не повинна перевищувати 10 хв.

Види: 1. Читці. 2. Мініатюри. 3. Уривки з вистав (драматична, музична ,лялькова, тіньова, для рукавичок, тростевих, маріонеткових). 4.Пантоміма.

Категорії: І категорія – до 17 років; ІІ категорія – 18років – 30 років; ІІІ категорія – від 30 років.

Критерії оцінювання: - акторська майстерність; - режисерське рішення твору; - артистизм, харизматичність; - енергетика виконання і оригінальність; - естетика костюму, культура сцени.

ІІІ. ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР: На конкурс надається один номер, тривалість виступу до 4 хвилин.

Види: 1. Гімнастика. 2. Акробатика, атлетика. 3. Еквілібристика, жонглювання. 4. Клоунада, фокуси, ексцентрика, ілюзія тощо. Категорії: І категорія – до 17 років; ІІ категорія – 18 років – 30 років; ІІІ категорія – від 30 років.

Критерії оцінювання: - техніка виконання; - рівень складності; - пластика, артистичність виконання; - ідея номеру; - естетика костюму, культура сцени.

IV. ХОРЕОГРАФІЯ: На конкурс надають один номер в одному жанрі хореографії та в одній віковій категорії, загальна тривалість до 5 хвилин.

Види: 1. Народна. 2. Стилізовано-народна. 3. Класична. 4. Сучасна. 5. Естрадно-спортивна, естрадна. 6. Сценічна. 7. Бальна (дуети, колективи). 8. Танці народів світу. 9. Вільна пластика. 10. Вуличні танці (хіп-хоп, брейкданс, поппінг, локінг, нью стайл, хауз та інші).

Критерії оцінювання: - виконавча майстерність (техніка, акторська майстерність, індивідуальність); - відповідність музичного супроводу постановці танця; - артистизм, харизматичність, енергетика виконання; - постановча робота хореографа (неповторність, оригінальність); - сценічний костюм.

5. Порядок проведення конкурсу: Конкурс проходить в два етапи: 1– й етап – відбірковий. 2. –й етап – фінальний – приймають участі ті, хто пройшов відбірковий етап. На фінальному етапі жюрі обирає переможця.

6. Жюрі. Жюрі конкурсу формується організаторами із фахівців відповідно до номінацій.

7. Нагороди. Учасники нагороджуються дипломами та подяками за участь. Переможці – грамотами та цінними призами.

8. Прикінцеві положення. З метою покращення умов проведення цього конкурсу організатори залишають за собою право вносити корективи в організацію його проведення.