Відбулася педогогічна конференція в Колодяжному.

Дата: 30.08.2019 20:53

Фото без опису 30 серпня на серпневу педагогічну конференцію зібралась освітянська спільнота Колодяжненської об’єднаної територіальної громади. Підвести підсумки педагогічної діяльності у 2018 – 2019 н. р. та окреслити головні завдання на новий навчальний рік були запрошені керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, вчителі. Урочистості проходили в залі Будинку культури с.Колодяжне. З доповіддю виступив начальник управління гуманітарної сфери Павло Кухта. Він проаналізував підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначив досягнення у початковій освіті в умовах Нової української школи, дошкільній та позашкільній освіті, у роботі з обдарованими та здібними дітьми, детально зупинився на результатах ЗНО та питаннях харчування і оздоровлення школярів, зміцнення та вдосконалення матеріальної бази навчальних закладів. Павло Володимирович озвучив існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтував керівників закладів освіти та педагогів на ефективну реалізацію завдань Нової української школи щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг і разом з тим намітив шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами громади. До обговорення доповіді начальника гуманітарної сфери долучилися Надія Марцинюк, завідувачка районного методичного кабінету, яка наголосила на плідній співпраці району та освітян громади; Олена Алексійчук, директор ЗЗСО с.Уховецьк, яка закликала педагогів саморозвиватися, іти в ногу з часом, не боятися такої необхідної і неминучої оптимізації загальноосвітніх закладів; Лариса Коновалова, директор Центру позашкільної освіти, як проаналізувала діяльність закладу та результативність роботи гуртків; Тетяна Кубська, заступник директора ЗЗСО с.Кричевичі, яка нагадала, що ж таке НУШ? І що змінилося в школі завдяки цій реформі; Оксана Шевчук, завідувачка ЗДО с.Уховецьк, яка детально зупинилася на питанні виховання дошкільників в умовах реалізації Концепції НУШ; Ольга Гелецька, вчитель – реабілітолог інклюзивно – ресурсного центру, - розповіла про діяльність закладу та роботу педагогів із особливими дітьми; Людмила Кашинська, директор , ПЗОіВ «Оберіг», - прозвітувала про роботу закладу в оздоровчий період. Присутні на конференції начальник служби у справах дітей РДА Сергій Ілюшик та головний спеціаліст Любов Шульгач висловили побажання подальшої співпраці з нашою громадою у питаннях посилення роботи по захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, залучення їх до туристсько – краєзнавчої роботи. По завершенню обговорення доповіді присутні одноголосно прийняли резолюцію для подальшої роботи у новому навчальному році. Віталій Кашик, Колодяжненський сільський голова, що був присутній на конференції, звернувся до педагогів громади та зазначив, що головним завданням освітянської спільноти є збереження системи надання якісних, доступних та перспективних освітніх послуг, важливості співпраці всіх ланок освіти для реалізації освітніх стандартів. «Тож бажаю плідної праці та успіхів у прийдешньому навчальному році»,- побажав Віталій Леонтійович. Очільник громади нагородив грамотами вчителів, які підготували переможців обласних учнівських олімпіад. Це Валентина Сокотун з Кричевич та Микола Нагорний з Колодяжного.