туристичний похід «З Україною в серці»

Дата: 21.08.2019 15:49

Фото без опису З 20 по 22 серпня триває туристичний похід «З Україною в серці», присвячений 28 річниці Незалежності України, ініційований та організований районною службою у справах дітей (нач.Ілюшик Сергій) спільно з Колодяжненською сільською радою за сприяння сільського голови Віталія Кашика для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Учасниками походу стали учні з Уховецька та Черемошного на чолі з вчителями фізичної підготовки Романом Самчуком та Людмилою Кашинською. Директор школи с.Черемошне Микола Оксенюк – давній прихильник туризму,  теж долучився до такого активного виду відпочинку. Учасники подорожі побували в Тойкутському музеї Бойової слави ветеранів Афганістану та ветеранів АТО , відвідали матір загиблого воїна – «афганця» Анатолія Півня. Відповідно до складеного маршруту, юні туристи подолали чималу відстань до озера Забілля, що поблизу Кричевич, ознайомилися з експонатами Уховецького шкільного музею Андроника Лазарчука та зупинилися на ночівлю в ПЗОіВ «Обері», розташованому на березі озера Ухо в с.Уховецьк. Впродовж цих двох днів учасники походу здійснюючи цікаву мандрівку, насичену різноманітними конкурсами, туристичними естафетами, змаганнями мали нагоду насолодитися краєвидами, оглянути історичні місця рідної сторони. Подорож триває...