Робоча комісія в "Оберезі"

Дата: 12.06.2019 10:07

Фото без опису11 червня 2019 року на базі ПЗОіВ «Оберіг» відбулося засідання міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей під керівництвом заступника начальника департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентини Ющук, завідувача сектору оздоровлення та відпочинку дітей департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Любові Яремчук. У засіданні взяли участь: голова райдержадміністрації Віктор Козак, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман, Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик, Велицький сільський голова Віктор Ковальчук, начальник відділу освіти Ірина Ревейчук, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Ювченко, начальник управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради Віктор Бичковський, начальник відділу санітарно – епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Галина Ткач, начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Георгій Погребський, заступник начальника управління із запобігання надзвичайним ситуаціям управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Олег Билиця, начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері управління Держпраці в області В’ячеслав Савенко, головний інспектор Ковельського МРВ УДСНС України у Волинській області Станіслав Гірук. Під час робочої зустрічі представники комісії оглянули територію табору та пляжу, будиночки, кухню та прилеглі споруди.  Фахівці профільних відомств детально дослідили матеріально-технічне забезпечення закладу оздоровлення та відпочинку у відповідності до вимог та стандартів, надали пропозиції щодо дотримання належних  умов проживання та харчування дітей, правил безпеки життєдіяльності.