Конкурс читців в Колодяжному

Дата: 12.02.2019 21:37

Фото без опису     Відділом освіти та відділом культури райдержадміністрації, спільно з управлінням гуманітарної сфери Колодяжненської сільської ради був проведений районний конкурс юних читців, присвячений дню народження Лесі Українки. Щоб привітати конкурсантів та їх наставників завітали Колодяжненський сільський голова Віталій Кашик та перший заступник голови райдержадміністрації Роман Кульцман. Понад 50 учасників з усіх куточків Ковельського району прибули позмагатись. Звучала проза, поезія, уривки з поем. Кожен читець намагався подати поетичне слово Лесі Українки через особисте розуміння її таланту. Компетентне журі, до складу якого увійшли представники освіти - Ірина Ревейчук, Надія Марцинюк та Лариса Дятел, культури – Тетяна Матяшук та Галина Божик, управління гуманітарної сфери – Лілія Осіпчук та Леся Коновалова, Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки – Ольга Бойко та Марія Чашук оцінювало виступ конкурсантів у трьох вікових групах. Основними критеріями оцінювання були: дикція, вміння самовиразитись в ролі, розкриття образу персонажа, виконавська майстерність. За підсумками журі перемогу вибороли:

У молодшій віковій категорії:

І місце – Анастасія Шпак (с.Доротище);

ІІ місце – Анна Приходько (с.Волошки);

ІІІ місце – Анастасія Кашик (с.Волошки), Назарій Гіюк (с.Черемошне);

У середній віковій категорії:

І місце – Микола Завадський та Софія Осійчук (с.Скулин), Катерина Трофименко (с.Доротище);

ІІ місце – Владислава Коваль (с.Озерне), Анастасія Завгороднева (с.Облапи);

ІІІ місце – Юлія Юрко (с.Уховецьк), Борис Кондратюк (с.Вербка), Христина Сахарук (с.Черемошне);

У старшій віковій групі:

І місце- Назарій Фурман (с.Білин), Анастасія Карпук – Сугак (смт.Люблинець);

ІІ місце – Тарас Горькавий (с.Вербка), Софія Янко (с.Мельниця);

ІІІ місце – Андрій Долонько (с.Старі Кошари), Христина Кубська (с.Пісочне), Софія Литвин (с.Дубове), Софія Долюк (с.Зелена)