Визначено переможців конкурсу на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти Колодяжненської сільської ради

Дата: 29.08.2018 16:17

Завершився конкурс на заміщення посад директорів 4 закладів загальної середньої освіти, що проводився відповідно до Положення про конкурс на посади керівників закладів загальної середньої освіти, що є у комунальній власності Колодяжненської сільської ради, затвердженого рішенням сімнадцятої сесії Колодяжненської сільської ради сьомого скликання від 29.06.2018, та наказів управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Колодяжненської сільської ради від 29.06.2018 № 23,25,26 та від 03.07.2018 №31.

За результатами письмового іспиту на перевірку знань чинного законодавства України, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективних планів розвитку закладів освіти на засіданнях конкурсної комісії 22.08.2018 - 27.08.2018 визначено переможців конкурсу. Ними стали:

Назва закладу загальної середньої освіти

Прізвище, ім'я, по батькові особи

ЗОШ І-ІІ ст. с. Черемошне Ковельського району Волинської області

Оксенюк Микола Сергійович