Фестиваль колядників та щедрувальників

Дата: 25.01.2018 15:13

16 січня 2018 року відбувся відкритий фестиваль колядників і щедрувальників «Різдвяний ярмарок» в смт. Голоби. Колодяжненська сільська рада теж не була в стороні. За підтримки голови, керівника управління гуманітарної сфери та організації директора будинку культури с. Скулин Наталії Бурносової громаду представив аматорський, вокальний колектив у складі одинадцяти учасників с. Скулин Колодяжненської сільської ради. Участь у ярмарку приймав ще 21 колектив. Упродовж  концерту кожна колядка і танок вабили колоритом і самобутністю, інші — дотепністю та оригінальністю, ще інші — безпосередністю й свіжістю.

«Різдвяний ярмарок» пройшов яскраво і незабутньо, за що всі учасники дійства були відзначені «Дипломами учасника» та нагороджені щедрими оплесками глядачів.