Колодяжненська громада
Волинська область, Ковельський район

Сьогодні - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2026 08:36
Кількість переглядів: 241

Щороку 4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, чиї життя обірвала збройна агресія російської федерації. Цей день - нагадування про найболючішу ціну війни та про кожну дитину, яка вже ніколи не зробить своїх перших кроків, не піде до школи, не здійснить своїх мрій.

Війна забрала у тисяч українських дітей право на безпечне дитинство, мирне життя, родинне тепло та майбутнє. За кожною цифрою - ім’я, історія, нездійснені плани та велика втрата для родини й усієї країни.

Щоденно колектив Колодяжненської сільської ради доєднується до загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф, а сьогодні, по її завершенні, відбувся короткий мітинг-реквієм. Адже цей пам'ятний день - це ще одне нагадування про те, що для  ворога немає нічого святого, і що російські ракети і бомби націлені в тому числі на безневинних дітей. 

До присутніх звернувся сільський голова Віталій Кашик:

- У цей день схиляємо голови у скорботі та вшановуємо світлу пам’ять усіх маленьких українців, чиї життя були трагічно обірвані. Водночас висловлюємо підтримку родинам, які пережили непоправне горе, та дякуємо кожному, хто щоденно працює заради безпеки і майбутнього наших дітей, а найперше - нашим Захисникам і Захисницям. Нехай пам’ять про невинно загиблих дітей живе у наших серцях, а їхні імена назавжди залишаються символом того, що життя і мир є найвищою цінністю.

Вічна і світла пам'ять усім, чиї життя обірвала розвʼязана росією війна. Не забудемо і не пробачимо!

Фото без опису

Фото без опису



« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь