Сьогодні - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України
Щороку 4 червня в Україні вшановують пам’ять дітей, чиї життя обірвала збройна агресія російської федерації. Цей день - нагадування про найболючішу ціну війни та про кожну дитину, яка вже ніколи не зробить своїх перших кроків, не піде до школи, не здійснить своїх мрій.
Війна забрала у тисяч українських дітей право на безпечне дитинство, мирне життя, родинне тепло та майбутнє. За кожною цифрою - ім’я, історія, нездійснені плани та велика втрата для родини й усієї країни.
Щоденно колектив Колодяжненської сільської ради доєднується до загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії рф, а сьогодні, по її завершенні, відбувся короткий мітинг-реквієм. Адже цей пам'ятний день - це ще одне нагадування про те, що для ворога немає нічого святого, і що російські ракети і бомби націлені в тому числі на безневинних дітей.
До присутніх звернувся сільський голова Віталій Кашик:
- У цей день схиляємо голови у скорботі та вшановуємо світлу пам’ять усіх маленьких українців, чиї життя були трагічно обірвані. Водночас висловлюємо підтримку родинам, які пережили непоправне горе, та дякуємо кожному, хто щоденно працює заради безпеки і майбутнього наших дітей, а найперше - нашим Захисникам і Захисницям. Нехай пам’ять про невинно загиблих дітей живе у наших серцях, а їхні імена назавжди залишаються символом того, що життя і мир є найвищою цінністю.
Вічна і світла пам'ять усім, чиї життя обірвала розвʼязана росією війна. Не забудемо і не пробачимо!

