Щодо відпочинку дітей…
02 червня 2026 року відбулася робоча нарада із керівниками закладів освіти громади, яку провела начальник управління гуманітарної сфери виконавчого комітету сільської ради Лілія Осіпчук. Участь у заході взяв сільський голова Віталій Кашик.
Підготовка до кампанії з відпочинку дітей громади у літній період розпочалася давно, також напрацьовували домовленості із Галицинівською громадою Миколаївської області, у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Згуртовані громади», щодо сприяння організації відпочинку дітей із останньої на наших теренах.
- Дуже важливо підтримувати такі прифронтові території, малеча із яких через постійні російські обстріли, на жаль, давно не має можливості жити у тиші і відносному спокої, - наголосив сільський голова та повідомив, що ведеться робота щодо організації спільного відпочинку дітей з наших дружніх громад: вони перебуватимуть упродовж тижня на одній локації.
Лілія Осіпчук зазначила, що вже традиційно діти із нашої громади відпочиватимуть у Польщі. Завдяки меморандуму про співробітництво із Товариством друзів дітей Сілезького регіонального відділення м. Катовіце, яке очолює добрий друг і партнер нашої громади Ян Вєсьолек, і перемозі Товариства в одному з грантів, на цей раз група із 20-ти творчо обдарованих дітей з Колодяжненської громади вирушить на відпочинок у Польщу на початку липня. Проєктом передбачено спільне перебування українських та польських дітей, їх творча взаємодія, обмін культурними традиціями.
У межах спілкування керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти закликали до співпраці за напрямком організації відпочинку дітей, забезпеченні вихователями тощо. Адже важливо бути згуртованими і відповідальними, коли ідеться про таку важливу ділянку роботи.
